+90 288 417 43 93
Kocasinan Mah. İstasyon Cad. No:34 K:3 D:13 Lüleburgaz / KIRKLARELİ
title icon
Şentürk & Dündar Avukatlık Bürosu

Hoşgeldiniz

İletişim ve Teknolojideki gelişmelerin yanı sıra, 2020 yılında tüm Dünyayı etkisi altına alan pandemi ve getirmiş olduğu yasaklar, temassız-uzaktan-online iletişimi ve çözümleri tamamen ön plana çıkardı.

Online eğitim, online sağlık, online alışveriş, online eğlence hayatımızın bir parçası haline geldi. Online tapu işlemleri, online SGK işlemleri, e-bankacılık, e-Gümrük,    e-Devlet… Artık yüzlerce işimizi online yapıyoruz. Oturduğumuz yerden. Otobüse -Uçağa binmeden, bilet almadan, sıra beklemeden, maske takmadan…

Bu gelişmelere Hukuk Dünyası da kayıtsız kalamazdı. Başta UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi) , e-Duruşma, online haciz, online talep, online hukuk dersleri, baro toplantıları, konferanslar,

Telefonla ve yazılı olarak vermeye alışık olduğumuz Hukuki Danışmanlık Hizmetini, online olarak da vermek zorunlu hale geldi. Seyahat yasağı da olsa, hatta sokağa çıkma yasağı da olsa artık hukuki-adli işlemleriniz aksamıyor.

Kanada’da, Almanya’da, Bulgaristan’da, Rize’de, Hatay’da yaşayan bir vatandaşımız Lüleburgaz’daki Online Hukuki Danışmanlık Hizmeti aldığı Avukatı aracılığıyla İzmir Adliyesi’nde görülmekte olan davasını takip edebiliyor.

Yolculuk, kaza, pandemi vs. risklere girmeden, zamandan kazanıyor, masraftan kazanıyor, işinden kalmıyor, sağlığından olmuyor ve herseyden önemlisi  hukuki problemi çözüme kavuşuyor.

Şentürk&Dündar Avukatlık Bürosu olarak yüz yüze, telefon ve yazılı olarak yapmakta olduğumuz Hukuki Danışmanlık Hizmetini, artık online olarak ta veriyoruz. Hukuki sorunlarınızın çözümü, size cep telefonunuz, tabletiniz ya da kişisel bilgisayarınız kadar yakın..

title icon
Şentürk & Dündar Avukatlık Bürosu

Avukatlarımız

title icon
Şentürk & Dündar Avukatlık Bürosu

Çalışma Alanlarımız

title icon
Şentürk & Dündar Avukatlık Bürosu

Haberler