+90 288 417 43 93
Kocasinan Mah. İstasyon Cad. No:34 K:3 D:13 Lüleburgaz / KIRKLARELİ
Online Danışmanlık

Şentürk&Dündar Avukatlık Bürosu olarak yüz yüze, telefon ve yazılı olarak yapmakta olduğumuz Hukuki Danışmanlık Hizmetini, artık online olarak ta internet üzerinden veriyoruz. Hukuki sorunlarınızın çözümü için, size cep telefonunuz, tabletiniz ya da kişisel bilgisayarınız kadar yakınız.

Online hukuki danışmanlık hizmeti GSM, WhatsApp, Skype, Facebook, Zoom vb. gibi uygulamalar üzerinden , yüz yüze ya da sözlü, mail üzerinden de  yazılı olarak verilmektedir..

Biz Şentürk&Dündar Avukatlık Bürosu mensubu avukatlar olarak, sadece çalışma alanımıza giren, bilgi ve tecrübe sahibi olduğumuz konularda hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bu yüzden danışmanlık hizmeti almak isteyenlerin öncelikle ekli formu doldurmaları, varsa konuya ilişin bilgi ve belgeleri eklemeleri gerekmektedir. Danışmanlık hizmeti vermeyi uygun gördüğümüz takdirde randevu tarihi seçme ve ödeme aşamasına geçmeniz için onay verilecektir.

Gerek Hukuki Danışmanlık gerekse Avukatlık Hizmeti verirken biz Avukatlar , Avukatlık Kanunu ve Türkiye Barolar Birliği Disiplin Kurallarına tabiyiz.. Dolayısıyla bedelsiz hizmet vermemiz yasaktır ve verdiğimiz hizmetin karşılığını belirlerken Avukatlık Asgari Ücret Tarifesine uymak zorundayız. Sizden ödemenizi isteyeceğimiz miktar bu tarifeden farklı olmayacaktır.

Hukuki danışma hizmeti alan danışanlarımız, aynı konuya ilişkin yeniden hukuki desteğe ihtiyaç duyması halinde yeniden ücret alınmayacaktır.

Danışmanlık sırasında hukuki süreç, bilgilendirme, sahip olunan haklar, yapılabilecek başvuru ve şikayetler, açılacak davalar ile ilgili genel, çerçeve bilgiler verilmektedir. Danışmanlık verilmesi ile taraflar arasında vekalet akdi kurulmuş olmaz. Avukatlık ilişkisi noterde resim vekaletname düzenlenmesi ile başlar.

Avukatlık Kanunu uyarınca Avukat; mesleki faaliyeti esnasında müvekkiline dair bilgi ve belgeleri gizlemek ve saklamakla yükümlüdür. Müvekkilin kendisine vermiş olduğu bilgiler meslek etiği gereği sır niteliğindedir ve üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

Online Randevu

stock

Location
Staff
Services
Service Extras
Date & Time
Recurring info
Information
Confirmation
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Thank you for your request!
Your confirmation number:
Kapat
Kapat